×
Intennis
·
SMASH
Загороднюк Вячеслав
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2016
2017
2018
2019
2020
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
Срібло
Бронза
(4)
Прізвище, ім'я
Загороднюк
Вячеслав
Ігрова рука, бекхенд
Правша, дворучний
Рівень гри
Полупрофесіонал
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
61
Виграші
26 (43%)
Поразки
35 (57%)
Срібло
(0)
Золото
(0)
Бронза
(4)
Статистика
25.01.2020
   
SMASH MEDIUM
г.Київ, Olympic Village
Загороднюк
Вячеслав
/
Приставка
Евгения
4/6
Гусак
Владимир
/
Каменщикова
Юлия
1/4 Фіналу
Загороднюк
Вячеслав
/
Приставка
Евгения
6/4
Арнаутович
Віктор
/
Блудова
Наталія
Група
Загороднюк
Вячеслав
/
Приставка
Евгения
6/3
Гарак
Анна
/
Клименко
Анатолій
Група
22.12.2019
   
SMASH & КТК AM DOUBLES CUP
г.Київ, Olympic Village
Загороднюк
Вячеслав
/
Савчук
Лилия
2/6
Бранець
Юрій
/
Дружченко
Игорь
1/2 за 9 місце
Загороднюк
Вячеслав
/
Савчук
Лилия
2/6
Грибанов
Николай
/
Акимов
Вадим
1/8 Фіналу
Загороднюк
Вячеслав
/
Савчук
Лилия
6/3
Диброва
Анна
/
Васильев
Никита
Група
Загороднюк
Вячеслав
/
Савчук
Лилия
3/6
Клименко
Сергей
/
Семенов
Андрій
Група
01.09.2018
   
Smash Doubles D2 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Загороднюк
Вячеслав
/
Козак
Антон
6/4
Васильев
Антон
/
Галіч
Ігор
3а 3 місце
Загороднюк
Вячеслав
/
Козак
Антон
3/6
Кононенко
Виталий
/
Тартасюк
Павел
1/2 Фіналу
Загороднюк
Вячеслав
/
Козак
Антон
6/3
Добрынский
Роман
/
Шпетний
Сергій
1/4 Фіналу
Загороднюк
Вячеслав
/
Козак
Антон
3/6
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
Група
Загороднюк
Вячеслав
/
Козак
Антон
3/6
Грибанов
Николай
/
Петряєв
Денис
Група
18.08.2018
   
Smash Medium M1 Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Загороднюк
Вячеслав
/
Мельник
Виктор
2/6
Симонов
Богдан
/
Гевел
Руслан
Група
Загороднюк
Вячеслав
/
Мельник
Виктор
2/6
Зарицкий
Александр
/
Одарченко
Сергей
Група
09.06.2018
   
SMASH SUPER CUP II
г.Буча, Campa
Загороднюк
Вячеслав
/
Омельяненко
Евгений
1/6
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
1/8 за 17 місце
Загороднюк
Вячеслав
/
Омельяненко
Евгений
3/6
Бадду
Лазарь
/
Михоничев
Алексей
1/16 Фіналу
Загороднюк
Вячеслав
/
Омельяненко
Евгений
6/3
Арнаутович
Віктор
/
Брагунец
Артур
Група
Загороднюк
Вячеслав
/
Омельяненко
Евгений
2/6
Грибанов
Николай
/
Шумицький
Олександр
Група
13.01.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Каменєв
Андрій
/
Загороднюк
Вячеслав
4/6
Васильев
Никита
/
Диброва
Анна
1/2 за 9 місце
Каменєв
Андрій
/
Загороднюк
Вячеслав
4/6
Кругліков
Артур
/
Неманіхін
Віктор
Група
Каменєв
Андрій
/
Загороднюк
Вячеслав
1/6
Сметанін
Рудольф
/
Клименко
Сергей
Група
23.09.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Вісіконенко
Віталій
/
Загороднюк
Вячеслав
3/6
Скрипник
Виктория
/
Кирилюк
Артем
1/4 Фіналу
Вісіконенко
Віталій
/
Загороднюк
Вячеслав
5/7
Акимов
Вадим
/
Снежко
Юрий
Група
Вісіконенко
Віталій
/
Загороднюк
Вячеслав
2/6
Макаров
Игорь
/
Колганов
Евгений
Група
26.08.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Буча, Campa
Загороднюк
Вячеслав
/
Мельник
Виктор
6/3
Морозова
Екатерина
/
Морозов
Максим
3а 3 місце
Загороднюк
Вячеслав
/
Мельник
Виктор
4/6
Зарицкий
Александр
/
Ильенко
Александр
1/2 Фіналу
Загороднюк
Вячеслав
/
Мельник
Виктор
6/3
Нефедов
Сергей
/
Марцеленко
Андрей
1/4 Фіналу
Загороднюк
Вячеслав
/
Мельник
Виктор
4/8
Курбанов
Вячеслав
/
Бойко
Наталья
Група
Загороднюк
Вячеслав
/
Мельник
Виктор
+/-
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
Група
20.05.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
3/6
Бахрушин
Андрій
/
Попель
Валерій
1/4 Фіналу
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
2/6
Ключник
Вадим
/
Неманіхін
Віктор
Група
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
6/4
Костанецький
Володимир
/
Мыцак
Александр
Група
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
2/6
Сметанін
Рудольф
/
Грибанов
Николай
Група
22.04.2017
   
Итоговый Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Загороднюк
Вячеслав
3/6
Неманіхін
Віктор
/
Пентий
Дмитрий
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Загороднюк
Вячеслав
1/6
Хачатурян
Артем
/
Белоусов
Артем
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Загороднюк
Вячеслав
6/2
Попов
Олексій
/
Qayum
Rizwan
Група
Добрынский
Роман
/
Загороднюк
Вячеслав
1/6
Байдіков
Андрій
/
Мальцев
Михаил
Група
Добрынский
Роман
/
Загороднюк
Вячеслав
7/5
Сметанін
Рудольф
/
Анищук
Павел
Група
09.04.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Загороднюк
Вячеслав
6/4
Акимов
Вадим
3а 3 місце
Загороднюк
Вячеслав
4/6
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Загороднюк
Вячеслав
6/3
Курбанов
Вячеслав
1/4 Фіналу
Загороднюк
Вячеслав
6/4
Липко
Максим
Група
Загороднюк
Вячеслав
6/0
Морозов
Максим
Група
11.03.2017
   
Smash Doubles Cup 5
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
1/6
Васильев
Никита
/
Кругліков
Артур
3а 3 місце
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
1/6
Неманіхін
Віктор
/
Кругліков
Артем
1/2 Фіналу
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
4/6
Васильев
Никита
/
Кругліков
Артур
Група
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
7/5
Бойко
Наталья
/
Бойко
Ирина
Група
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
6/2
Кабаровская
Екатерина
/
Цыганий
Мария
Група
25.02.2017
   
Smash Doubles Cup 4
г.Київ, Корти на подолі
Загороднюк
Вячеслав
/
Гоголадзе
Александр
7/6
(5)
Нікітенко
Ігор
/
Грекова
Алена
Фінал за 13 місце
Загороднюк
Вячеслав
/
Гоголадзе
Александр
10/3
Біленький
Роман
/
Сычева
Евгения
1/2 за 13 місце
Загороднюк
Вячеслав
/
Гоголадзе
Александр
6/4
Сметанін
Рудольф
/
Безштанько
Максим
Група
Загороднюк
Вячеслав
/
Гоголадзе
Александр
1/6
Федорченко
Михайло
/
Дружченко
Игорь
Група
Загороднюк
Вячеслав
/
Гоголадзе
Александр
1/6
Коваленко
Алексей
/
Коваленко
Дарина
Група
11.02.2017
   
Smash Doubles Cup 3
г.Київ, Olympic Village
Загороднюк
Вячеслав
/
Гоголадзе
Александр
2/6
Попов
Олексій
/
Qayum
Rizwan
1/4 Фіналу
Загороднюк
Вячеслав
/
Гоголадзе
Александр
6/2
Лысенко
Сергей
/
Вісіконенко
Віталій
Група
Загороднюк
Вячеслав
/
Гоголадзе
Александр
6/4
Матюшко
Алексей
/
Городинский
Денис
Група
28.01.2017
   
Smash Doubles Cup 2
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
7/6
Нікітенко
Ігор
/
Демин
Алексей
3а 3 місце
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
1/6
Бахрушин
Андрій
/
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
6/3
Заблоцкий
Андрей
/
Заблоцкий
Константин
1/4 Фіналу
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
6/2
Андреев
Андрей
/
Кущ
Лариса
Група
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
2/6
Васильев
Никита
/
Кругліков
Артур
Група
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
6/3
Нікітенко
Ігор
/
Демин
Алексей
Група