×
Intennis
·
SMASH
Кирилюк Артем
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2016
2017
2018
2019
2020
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(10)
Срібло
(7)
Бронза
(1)
Прізвище, ім'я
Кирилюк
Артем
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Полупрофесіонал
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
159
Виграші
114 (72%)
Поразки
45 (28%)
Срібло
(7)
Золото
(10)
Бронза
(1)
Статистика
08.03.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #10 MONEY+
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/1
Шамраєв
Сергій
/
Ляхович
Андрій
Фінал
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/3
Сивохін
Сергій
/
Біленький
Роман
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/3
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/2
Симачев
Денис
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Група
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/7
(5)
Бобров
Максим
/
Невесенко
Геннадий
Група
09.02.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #6
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
7/5
Шумицький
Олександр
/
Майборода
Сергей
Фінал
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/3
Попов
Олексій
/
Хачатурян
Артем
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
7/5
Бобров
Максим
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/3
Грасевич
Ігор
/
Кудыма
Кирилл
Група
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/4
Лалєтін
Деніс
/
Невесенко
Константин
Група
12.01.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #2
г.Київ, Olympic Village
Кирилюк
Артем
/
Савчук
Лилия
1/6
Попов
Олексій
/
Костанецький
Володимир
Група
Кирилюк
Артем
/
Савчук
Лилия
1/6
Грибанов
Николай
/
Шумицький
Олександр
Група
01.07.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Кирилюк
Артем
6/7
Полищук
Игорь
Фінал
Кирилюк
Артем
6/2
Пустовойт
Ігор
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/0
Бондарев
Евгений
Група
Кирилюк
Артем
6/0
Ульяненко
Александр
Група
17.06.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Кирилюк
Артем
6/4
Новик
Алексей
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/4
Морозов
Максим
1/4 Фіналу
Кирилюк
Артем
7/6
Жовтюк
Анастасия
Група
Кирилюк
Артем
7/5
Нікітенко
Ігор
Група
09.06.2018
   
SMASH SUPER CUP II
г.Буча, Campa
Кирилюк
Артем
/
Круглов
Артем
6/7
Белоусов
Артем
/
Шекера
Сергій
1/2 за 9 місце
Кирилюк
Артем
/
Круглов
Артем
7/5
Гусак
Владимир
/
Горох
Александр
1/4 за 9 місце
Кирилюк
Артем
/
Круглов
Артем
4/6
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
1/8 Фіналу
Кирилюк
Артем
/
Круглов
Артем
6/4
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
1/16 Фіналу
Кирилюк
Артем
/
Круглов
Артем
7/6
Черненко
Ігор
/
Шумаев
Евгений
Група
Кирилюк
Артем
/
Круглов
Артем
6/0
Заблоцкий
Андрей
/
Калениченко
Сергей
Група
20.05.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Кирилюк
Артем
6/4
Пацеля
Александр
Фінал
Кирилюк
Артем
6/2
Федоткін
Євгеній
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/1
Курбанов
Вячеслав
1/4 Фіналу
Кирилюк
Артем
7/5
Гонтар
Сергей
Група
Кирилюк
Артем
7/5
Круглов
Артем
Група
06.05.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Кирилюк
Артем
2/6
Федоткін
Євгеній
3а 3 місце
Кирилюк
Артем
1/6
Акимов
Вадим
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/4
Федоткін
Євгеній
Група
Кирилюк
Артем
6/3
Заблоцкий
Андрей
Група
09.04.2018
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Кирилюк
Артем
2/6
Морозов
Максим
3а 3 місце
Кирилюк
Артем
4/6
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
2/3
Роговой
Николай
Група
Кирилюк
Артем
6/2
Резниченко
Сергей
Група
04.03.2018
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Спорткомплекс "Олімп"
Кирилюк
Артем
6/1
Добрынский
Роман
Фінал
Кирилюк
Артем
6/0
Решетняк
Михаил
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/4
Коротаєв
Микола
Група
Кирилюк
Артем
6/4
Корницкий
Владислав
Група
25.02.2018
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Кирилюк
Артем
6/1
Коротаев
Владимир
Група
Кирилюк
Артем
6/1
Цаль
Дмитро
Група
Кирилюк
Артем
6/0
Саламов
Умар
Група
11.02.2018
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Кирилюк
Артем
1/6
Акимов
Вадим
Фінал
Кирилюк
Артем
6/0
Морозов
Максим
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
5/7
Пузанов
Денис
Група
Кирилюк
Артем
6/2
Заблоцкий
Андрей
Група
04.02.2018
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Кирилюк
Артем
+/-
Костанецький
Володимир
Фінал
Кирилюк
Артем
7/5
Гобрей
Роман
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/0
Курбанов
Вячеслав
1/4 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/2
Белнакита
Джозеф
Група
Кирилюк
Артем
7/6
Акимов
Вадим
Група
28.01.2018
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Кирилюк
Артем
3/6
Роговой
Николай
Група
Кирилюк
Артем
1/6
Акимов
Вадим
Група
14.01.2018
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Спорткомплекс "Олімп"
Кирилюк
Артем
6/1
Морозов
Максим
Група
Кирилюк
Артем
6/3
Добрынский
Роман
Група
Кирилюк
Артем
1/6
Пустовойт
Ігор
Група
Кирилюк
Артем
6/3
Замороко
Александр
Група
Кирилюк
Артем
6/3
Финаев
Андрей
Група
10.12.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Кирилюк
Артем
6/4
Коротаєв
Микола
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/4
Охендовская
Елизавета
Група
Кирилюк
Артем
6/0
Круглов
Артем
Група
28.10.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Кирилюк
Артем
/
Лалєтін
Деніс
2/6
Белоусов
Артем
/
Хачатурян
Артем
1/4 Фіналу
Кирилюк
Артем
/
Лалєтін
Деніс
7/5
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
1/8 Фіналу
Кирилюк
Артем
/
Лалєтін
Деніс
1/6
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
Група
Кирилюк
Артем
/
Лалєтін
Деніс
6/2
Костанецький
Кирило
/
Мыцак
Александр
Група
22.10.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Спорткомплекс "Олімп"
Кирилюк
Артем
4/6
Добрынский
Роман
Фінал
Кирилюк
Артем
6/3
Тарасенко
Вадим
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/3
Оксентюк
Александр
Група
Кирилюк
Артем
6/0
Курбанов
Вячеслав
Група
Кирилюк
Артем
6/0
Петряева
Варвара
Група
15.10.2017
   
Итоговый Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Кирилюк
Артем
4/6
Каменєв
Андрій
Група
Кирилюк
Артем
2/6
Пузанов
Денис
Група
Кирилюк
Артем
6/4
Коротаєв
Микола
Група
01.10.2017
   
Smash 750/1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Кирилюк
Артем
6/4
Морозов
Максим
Фінал
Кирилюк
Артем
6/1
Глущенко
Евгений
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/1
Новохатний
Сергей
1/4 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/0
Формакидов
Олег
Група
Кирилюк
Артем
6/1
Цуканов
Дмитрий
Група
24.09.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Буча, Campa
Кирилюк
Артем
4/8
Корницкий
Владислав
Група
Кирилюк
Артем
8/5
Курбанов
Вячеслав
Група
Кирилюк
Артем
8/4
Тарасенко
Вадим
Група
23.09.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Скрипник
Виктория
/
Кирилюк
Артем
4/6
Макаров
Игорь
/
Колганов
Евгений
1/2 Фіналу
Скрипник
Виктория
/
Кирилюк
Артем
6/3
Вісіконенко
Віталій
/
Загороднюк
Вячеслав
1/4 Фіналу
Скрипник
Виктория
/
Кирилюк
Артем
6/2
Матюшко
Алексей
/
Русин
Александр
Група
Скрипник
Виктория
/
Кирилюк
Артем
6/3
Сидоренко
Олег
/
Бурчак
Александр(мл.)
Група
10.09.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Кирилюк
Артем
2/6
Гобрей
Роман
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
4/6
Палько
Александр
Група
Кирилюк
Артем
6/0
Бондарев
Евгений
Група
Кирилюк
Артем
6/3
Добрынский
Роман
Група
03.09.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Кирилюк
Артем
3/6
Каменєв
Андрій
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
+/-
Палько
Александр
1/4 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/3
Роговой
Николай
Група
Кирилюк
Артем
6/1
Полищук
Роман
Група
27.08.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Кирилюк
Артем
3/6
Морозов
Максим
1/4 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/2
Коротаєв
Микола
Група
Кирилюк
Артем
6/4
Богуславский
Игорь
Група
Кирилюк
Артем
6/2
Голик
Валентина
Група
12.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Брагунец
Артур
/
Кирилюк
Артем
0/6
Хачатурян
Артем
/
Белоусов
Артем
Група
Брагунец
Артур
/
Кирилюк
Артем
6/7
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
Група
06.08.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Кирилюк
Артем
7/6
(4)
Азимов
Алим
Фінал
Кирилюк
Артем
7/6
(4)
Гобрей
Роман
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/3
Морозов
Максим
1/4 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/3
Пироженко
Мария
Група
Кирилюк
Артем
6/0
Омельяненко
Евгений
Група
05.08.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Кирилюк
Артем
/
Скрипник
Виктория
1/6
Недоколятый
Андрей
/
Поднебенный
Евгений
1/4 Фіналу
Кирилюк
Артем
/
Скрипник
Виктория
7/5
Блакита
Юлия
/
Добрынский
Роман
Група
Кирилюк
Артем
/
Скрипник
Виктория
6/2
Павлов
Сергей
/
Решетняк
Оксана
Група
05.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Брагунец
Артур
/
Кирилюк
Артем
2/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Група
Брагунец
Артур
/
Кирилюк
Артем
6/4
Горох
Александр
/
Мармузов
Виктор
Група
23.07.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Кирилюк
Артем
6/4
Добрынский
Роман
3а 3 місце
Кирилюк
Артем
2/6
Сереченко
Алексей
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/2
Коротаєв
Микола
Група
Кирилюк
Артем
6/3
Крымский
Павел
Група
Кирилюк
Артем
4/6
Добрынский
Роман
Група
22.07.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Русин
Александр
/
Кирилюк
Артем
5/7
Курбанов
Вячеслав
/
Бойко
Наталья
1/4 Фіналу
Русин
Александр
/
Кирилюк
Артем
6/7
(5)
Акимов
Вадим
/
Вісіконенко
Віталій
Група
Русин
Александр
/
Кирилюк
Артем
7/2
Шестаков
Андрей
/
Шестаков
Тимофей
Група
25.06.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Кирилюк
Артем
0/6
Добрынский
Роман
Фінал
Кирилюк
Артем
6/3
Замороко
Александр
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/1
Войнов
Игорь
1/4 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/2
Островский
Дмитрий
Група
Кирилюк
Артем
6/0
Оксентюк
Александр
Група
04.06.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Кирилюк
Артем
2/6
Брагунец
Артур
Фінал
Кирилюк
Артем
7/6
(6)
Коротаєв
Микола
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/1
Калениченко
Илья
1/4 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/4
Курбанов
Вячеслав
Група
Кирилюк
Артем
6/4
Резниченко
Сергей
Група
28.05.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Кирилюк
Артем
2/6
Заблоцкий
Андрей
1/4 Фіналу
Кирилюк
Артем
3/6
Добрынский
Роман
Група
Кирилюк
Артем
7/5
Роговой
Николай
Група
21.05.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Кирилюк
Артем
1/6
Брагунец
Артур
Фінал
Кирилюк
Артем
+/-
Финаев
Андрей
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
3/6
Палько
Александр
Група
Кирилюк
Артем
6/3
Круглов
Артем
Група
Кирилюк
Артем
6/4
Коротаєв
Микола
Група
14.05.2017
   
Smash 750 Singles Cup
г.Київ, ТК "Ананас"
Кирилюк
Артем
6/3
Солоп
Владимир
Фінал
Кирилюк
Артем
6/3
Калениченко
Илья
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/2
Островский
Дмитрий
1/4 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/0
Савчин
Роман
1/8 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/0
Русин
Александр
Група
Кирилюк
Артем
6/1
Шумейко
Олег
Група
07.05.2017
   
Smash 750 Singles Cup
г.Київ, ТК "Ананас"
Кирилюк
Артем
6/1
Канцер
Андрей
Фінал
Кирилюк
Артем
7/6
(5)
Азимов
Алим
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/1
Глущенко
Евгений
1/4 Фіналу
Кирилюк
Артем
7/5
Кругліков
Артем
1/8 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/3
Дынько
Константин
Група
Кирилюк
Артем
5/7
Янов
Олег
Група
23.04.2017
   
Smash 750/1000 Singles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Кирилюк
Артем
2/6
Замороко
Александр
Фінал
Кирилюк
Артем
6/3
Жаботина
Дарья
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/1
Машошина
Катерина
Група
Кирилюк
Артем
6/3
Тихоновский
Максим
Група
Кирилюк
Артем
1/6
Замороко
Александр
Група
17.04.2017
   
Smash 750 Singles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Кирилюк
Артем
6/3
Томас
Павел
Фінал
Кирилюк
Артем
6/2
Пентий
Дмитрий
1/2 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/0
Гоголадзе
Александр
1/4 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/0
Баранников
Юрий
1/8 Фіналу
Кирилюк
Артем
6/2
Білоусов
Олександр
Група
Кирилюк
Артем
4/6
Цуканов
Дмитрий
Група