×
Intennis
·
SMASH
Сметанін Рудольф
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2016
2017
2018
2019
2020
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(9)
Срібло
(6)
Бронза
(8)
Прізвище, ім'я
Сметанін
Рудольф
Ігрова рука, бекхенд
Правша, дворучний
Рівень гри
Професіонал
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
319
Виграші
193 (61%)
Поразки
126 (39%)
Срібло
(6)
Золото
(9)
Бронза
(8)
Статистика
08.03.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #10 MONEY+
г.Київ, Olympic Village
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
1/2 за 5 місце
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Сивохін
Сергій
/
Біленький
Роман
1/4 Фіналу
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Шамраєв
Сергій
/
Ляхович
Андрій
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Малега
Володимир
/
Савчук
Лилия
Група
09.02.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #6
г.Київ, Olympic Village
Сметанін
Рудольф
/
Кохно
Александр
2/6
Кевлич
Алексей
/
Нікулін
Ігор
1/2 за 9 місце
Сметанін
Рудольф
/
Кохно
Александр
5/7
Лалєтін
Деніс
/
Невесенко
Константин
1/8 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Кохно
Александр
2/0
(6/2, 6/4)
Цвигун
Роман
/
Бондаренко
Владимир
Група
Сметанін
Рудольф
/
Кохно
Александр
+/-
Акимов
Вадим
/
Погуляй
Владимир
Група
12.01.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #2
г.Київ, Olympic Village
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
6/7
(2)
Петряєв
Денис
/
Невесенко
Константин
Фінал
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
6/4
Ляхович
Андрій
/
Лазуренко
Денис
1/2 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
7/6
(5)
Шипіцин
Ігор
/
Сивохін
Сергій
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
6/0
Жмудский
Руслан
/
Кирилова
Анастасия
Група
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
3/6
Петряєв
Денис
/
Невесенко
Константин
Група
29.12.2019
   
НОВОГОДНИЙ SMASH & КТК DOUBLES CUP
г.Київ, Olympic Village
Сметанін
Рудольф
/
Ключник
Вадим
4/6
Погуляй
Владимир
/
Акимов
Вадим
1/2 за 5 місце
Сметанін
Рудольф
/
Ключник
Вадим
4/6
Байдіков
Андрій
/
Ареф'єв
Сергій
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Ключник
Вадим
6/3
Грибанов
Николай
/
Лалєтін
Деніс
1/8 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Ключник
Вадим
6/7
(3)
Авдєєв
Артем
/
Варес
Олексій
Група
Сметанін
Рудольф
/
Ключник
Вадим
6/1
Богуславский
Игорь
/
Ткач
Максим
Група
26.01.2019
   
Smash Doubles D3 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
2/6
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Васильев
Никита
/
Диброва
Анна
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
2/6
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
Група
15.12.2018
   
Итоговый Smash Doubles D3 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
0/6
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
Фінал
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Авдєєв
Артем
/
Кохно
Александр
1/2 Фіналу
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Ліпінскас
Норбертас
/
Федоткін
Євгеній
Група
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
7/6
Круглов
Артем
/
Полищук
Игорь
Група
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Нікітенко
Ігор
/
Добрынский
Роман
Група
08.12.2018
   
Smash Doubles D3 Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
1/4 Фіналу
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/7
Павленко
Сергей
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Група
01.12.2018
   
Smash Doubles D3 Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Русин
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
Група
Русин
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Федоткін
Євгеній
/
Згурский
Александр
Група
Русин
Александр
/
Сметанін
Рудольф
+/-
Кавицкий
Михаил
/
Петряєв
Денис
Група
Русин
Александр
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
Група
17.11.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Грибанов
Николай
/
Зарицкий
Александр
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Кавицкий
Михаил
/
Петряєв
Денис
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Константин
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
5/7
Акимов
Вадим
/
Дружченко
Игорь
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/0
Шестаков
Тимофей
/
Зуев
Адам
Група
10.11.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Галіч
Ігор
/
Попов
Олексій
3а 3 місце
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
1/6
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Константин
Група
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
1/6
Галіч
Ігор
/
Попов
Олексій
Група
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Кевлич
Алексей
/
Смелянский
Вадим
Група
03.11.2018
   
Smash Doubles D2 Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
3/8
Неманіхін
Віктор
/
Никулин
Игорь
Група
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
2/8
Авдєєв
Артем
/
Добрынский
Роман
Група
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
0/2
(4/6, 4/6)
Шипицын
Константин
/
Шипицын
Михаил
Група
27.10.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Авдєєв
Артем
/
Панченко
Максим
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
7/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Скляр
Игорь
Група
15.10.2018
   
SMASH Doubles SUPER CUP III
г.Буча, Campa
Грасевич
Ігор
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Анищук
Павел
/
Шевченко
Дмитрий
1/4 за 17 місце
Грасевич
Ігор
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Никулин
Игорь
/
Денисов
Олександр
1/16 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Сметанін
Рудольф
5/7
Ковач
Сергей
/
Кратюк
Віталій
Група
Грасевич
Ігор
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Цыганов
Алексей
/
Бублій
В'ячеслав
Група
06.10.2018
   
Итоговый Smash Doubles D1 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Ліпінскас
Норбертас
/
Сметанін
Рудольф
5/7
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
Група
Ліпінскас
Норбертас
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Вісіконенко
Віталій
/
Ляхович
Андрій
Група
Ліпінскас
Норбертас
/
Сметанін
Рудольф
6/7
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
29.09.2018
   
Smash Doubles D2 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
0/2
(1/6, 6/7)
Каменєв
Андрій
/
Круглов
Артем
Фінал за 5 місце
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
2/6
Ляхович
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
Група
22.09.2018
   
Smash Doubles D2 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
2/6
Гордіенко
Дмитро
/
Пионт
Валерий
Група
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
Група
08.09.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Смелянский
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
2/6
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
1/2 Фіналу
Смелянский
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
Група
Смелянский
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Базилевский
Валерий
/
Кохно
Александр
Група
Смелянский
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Верхоглядов
Владимир
/
Запорожец
Александр
Група
01.09.2018
   
Smash Doubles D2 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Ліпінскас
Норбертас
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
Група
Ліпінскас
Норбертас
/
Сметанін
Рудольф
6/7
Кононенко
Виталий
/
Тартасюк
Павел
Група
25.08.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
Фінал
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Акимов
Вадим
/
Скрыпник
Антон
1/2 Фіналу
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Іцков
Євген
/
Яновский
Александр
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Базилевский
Валерий
/
Кохно
Александр
Група
18.08.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Ліпінскас
Норбертас
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Кругліков
Артем
/
Неманіхін
Віктор
3а 3 місце
Ліпінскас
Норбертас
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
1/2 Фіналу
Ліпінскас
Норбертас
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
Група
Ліпінскас
Норбертас
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Кругліков
Артем
/
Неманіхін
Віктор
Група
11.08.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Недоколятый
Андрей
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Грибанов
Николай
/
Ляхович
Андрій
3а 3 місце
Недоколятый
Андрей
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
1/2 Фіналу
Недоколятый
Андрей
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Бондаренко
Виталий
/
Смелянский
Вадим
1/4 Фіналу
Недоколятый
Андрей
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Пономарьов
Олексій
/
Черкашина
Наталья
Група
Недоколятый
Андрей
/
Сметанін
Рудольф
6/7
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
Група
28.07.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Добрынский
Роман
/
Акимов
Вадим
1/4 Фіналу
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Зуев
Адам
/
Кривуля
Валерия
Група
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
7/5
Грасевич
Ігор
/
Васильев
Антон
Група
21.07.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
1/6
Базилевский
Валерий
/
Євтушенко
Федір
3а 3 місце
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Смелянский
Вадим
/
Петряєв
Денис
1/2 Фіналу
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
1/4 Фіналу
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
+/-
Базилевский
Валерий
/
Євтушенко
Федір
Група
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
2/6
Васильев
Никита
/
Диброва
Анна
Група
14.07.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
1/4 Фіналу
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Богуславский
Игорь
/
Ткач
Максим
Група
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Гонтовой
Максим
/
Пономарьов
Олексій
Група
07.07.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
1/4 Фіналу
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Оксентюк
Александр
/
Попель
Валерій
Група
30.06.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Варес
Олексій
/
Сметанін
Рудольф
6/7
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
1/4 Фіналу
Варес
Олексій
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Неманіхін
Віктор
/
Красюк
Александр
Група
Варес
Олексій
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Kvitka
Johny
/
O'Fallon
Jason
Група
23.06.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
7/5
Біленький
Роман
/
Євтушенко
Федір
Група
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Ляхович
Андрій
/
Негрич
Микола
Група
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
Група
16.06.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/0
Кохно
Александр
/
Базилевский
Валерий
3а 3 місце
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
2/6
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
1/2 Фіналу
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
1/4 Фіналу
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Акимов
Вадим
/
Костанецький
Володимир
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Шипицын
Михаил
/
Шипіцин
Ігор
Група
09.06.2018
   
SMASH SUPER CUP II
г.Буча, Campa
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
5/7
Осокін
Андрій
/
Слюсар
Юрий
1/2 за 17 місце
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Смелянский
Вадим
/
Ресницкий
Илья
1/4 за 17 місце
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
2/6
Брагинец
Валерий
/
Петряєв
Денис
1/16 Фіналу
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Дьяченко
Антон
/
Шамраєв
Сергій
Група
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Біленький
Роман
/
Євтушенко
Федір
Група
02.06.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
1/6
Петряєв
Денис
/
Цой
Леонид
Група
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Ляхович
Андрій
/
Негрич
Микола
Група
26.05.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Базилевский
Валерий
/
Кохно
Александр
3а 3 місце
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Бобров
Максим
/
Вісіконенко
Віталій
1/2 Фіналу
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Дьяченко
Антон
/
Шамраєв
Сергій
Група
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
1/6
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
Група
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Константин
Група
19.05.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/7
Федоткін
Євгеній
/
Оксентюк
Александр
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Базилевский
Валерий
/
Кохно
Александр
Група
12.05.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Каменєв
Андрій
/
Круглов
Артем
3а 3 місце
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
2/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Кудыма
Петр
/
Вісіконенко
Віталій
1/4 Фіналу
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
5/7
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Акимов
Вадим
/
Кохно
Александр
Група
05.05.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
1/4 Фіналу
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Ляхович
Андрій
/
Скляр
Игорь
Група
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Кевлич
Алексей
/
Кохно
Александр
Група
21.04.2018
   
Smash Doubles TOP 8 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
Фінал
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
1/4 Фіналу
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
7/6
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
Група
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
Група
07.04.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Кудыма
Петр
/
Сидоренко
Денис
Фінал
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
7/6
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
1/2 Фіналу
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
1/4 Фіналу
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
6/0
Морозов
Максим
/
Морозова
Екатерина
Група
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Калениченко
Павел
/
Калениченко
Сергей
Група
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Липко
Максим
/
Горох
Александр
Група
24.03.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Сметанін
Рудольф
/
Пасичный
Анатолий
6/7
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
3а 3 місце
Сметанін
Рудольф
/
Пасичный
Анатолий
4/6
Круглов
Артем
/
Полищук
Игорь
1/2 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Пасичный
Анатолий
6/4
Малега
Володимир
/
Удовиченко
Влад
Група
Сметанін
Рудольф
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Базилевский
Валерий
/
Кохно
Александр
Група
17.03.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Кудыма
Петр
/
Попко
Віктор
1/4 Фіналу
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
7/5
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Євтушенко
Федір
/
Тарселли
Витторио
Група
10.03.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Денисов
Олександр
/
Недоколятый
Андрей
1/8 Фіналу
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
0/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Група
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Бахрушин
Андрій
/
Гонтар
Сергей
Група
03.03.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
6/3
Шепелев
Дмитрий
/
Шерстюк
Алексей
Фінал
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
6/4
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
6/1
Шепелев
Дмитрий
/
Шерстюк
Алексей
Група
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
7/5
Пасичный
Анатолий
/
Горох
Александр
Група
24.02.2018
   
SMASH Doubles Winter SUPER CUP
г.Київ, МТА АРЕНА
Грибанов
Николай
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Стасюк
Володимир
/
Добрынский
Роман
Фінал за 9 місце
Грибанов
Николай
/
Сметанін
Рудольф
10/4
Сереченко
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
1/2 за 9 місце
Грибанов
Николай
/
Сметанін
Рудольф
10/6
Воронин
Дмитрий
/
Федорченко
Михайло
1/4 за 9 місце
Грибанов
Николай
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Богуславский
Игорь
/
Ткач
Максим
1/8 Фіналу
Грибанов
Николай
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Бранець
Юрій
/
Попов
Олексій
1/16 Фіналу
Грибанов
Николай
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Замороко
Александр
/
Оксентюк
Александр
Група
Грибанов
Николай
/
Сметанін
Рудольф
6/0
Маснюк
Виктор
/
Пентий
Дмитрий
Група
17.02.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Акимов
Вадим
/
Онуфрійчук
Ігор
Фінал за 5 місце
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Горін
Андрій
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Базилевский
Валерий
/
Кохно
Александр
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
Група
10.02.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
9/11
Горін
Андрій
/
Бондаренко
Виталий
3а 3 місце
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
1/6
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/2 Фіналу
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Васильев
Никита
/
Диброва
Анна
Група
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
7/6
Горін
Андрій
/
Бондаренко
Виталий
Група
03.02.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
10/4
Попко
Вадим
/
Костанецький
Володимир
3а 3 місце
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Пасичный
Анатолий
/
Петряєв
Денис
1/2 Фіналу
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Шаповал
Роман
/
Домнинский
Даниил
1/4 Фіналу
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Симонов
Богдан
/
Липко
Максим
Група
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
2/6
Попко
Вадим
/
Костанецький
Володимир
Група
27.01.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Tratulis
Valdas
/
Уваровас
Виталис
Фінал за 5 місце
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Розга
Арунас
/
Пранцюлис
Эдвинас
1/4 Фіналу
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Tratulis
Valdas
/
Уваровас
Виталис
Група
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Липко
Максим
/
Дорошенко
Алексей
Група
13.01.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Сметанін
Рудольф
/
Клименко
Сергей
6/4
Гусак
Владимир
/
Ляхович
Андрій
Фінал
Сметанін
Рудольф
/
Клименко
Сергей
6/2
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/2 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Клименко
Сергей
6/2
Пасичный
Анатолий
/
Петряєв
Денис
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Клименко
Сергей
6/3
Кругліков
Артур
/
Неманіхін
Віктор
Група
Сметанін
Рудольф
/
Клименко
Сергей
6/1
Каменєв
Андрій
/
Загороднюк
Вячеслав
Група
23.12.2017
   
Smash 2017 FINALS Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Фінал за 5 місце
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Ключник
Вадим
/
Неманіхін
Віктор
1/2 за 5 місце
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
6/7
Белоусов
Артем
/
Хачатурян
Артем
Група
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Акимов
Вадим
/
Каменєв
Андрій
Група
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Вісіконенко
Віталій
/
Васильев
Антон
Група
18.11.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Неманіхін
Віктор
/
Пентий
Дмитрий
Фінал
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
1/2 Фіналу
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Акимов
Вадим
/
Євтушенко
Федір
1/4 Фіналу
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Сереченко
Алексей
/
Богуславский
Игорь
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Стасюк
Володимир
/
Шипіцин
Ігор
Група
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
7/6
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
Група
11.11.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Курмалеев
Александр
/
Шевченко
Дмитрий
Фінал
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
7/6
(3)
Дружченко
Игорь
/
Каменєв
Андрій
1/2 Фіналу
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Базилевский
Валерий
/
Федоренко
Владислав
1/4 Фіналу
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Прокофьев
Владимир
/
Костанецький
Кирило
1/8 Фіналу
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Высочин
Павел
/
Кононенко
Виталий
Група
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Полищук
Игорь
/
Гриценко
Роман
Група
04.11.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Круглов
Артем
/
Сметанін
Рудольф
7/6
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
Фінал за 5 місце
Круглов
Артем
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Сереченко
Алексей
/
Дружченко
Игорь
1/2 за 5 місце
Круглов
Артем
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Белоусов
Артем
/
Хачатурян
Артем
1/4 Фіналу
Круглов
Артем
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Акимов
Вадим
/
Басов
Илья
Група
Круглов
Артем
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Костанецький
Володимир
/
Костанецький
Андрій
Група
28.10.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Сметанін
Рудольф
/
Попко
Віктор
1/6
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Попко
Віктор
2/6
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
Група
Сметанін
Рудольф
/
Попко
Віктор
6/3
Бондаренко
Виталий
/
Кохно
Александр
Група
14.10.2017
   
Итоговый Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Сметанін
Рудольф
/
Ключник
Вадим
6/3
Бондаренко
Виталий
/
Арнаутович
Віктор
Група
Сметанін
Рудольф
/
Ключник
Вадим
6/3
Шумаев
Евгений
/
Бобров
Максим
Група
Сметанін
Рудольф
/
Ключник
Вадим
3/6
Дружченко
Игорь
/
Каменєв
Андрій
Група
Сметанін
Рудольф
/
Ключник
Вадим
3/6
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
Група
07.10.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Сметанін
Рудольф
/
Круглов
Артем
6/4
Грибанов
Николай
/
Ярошенко
Сергій
3а 3 місце
Сметанін
Рудольф
/
Круглов
Артем
5/7
Каменєв
Андрій
/
Дружченко
Игорь
1/2 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Круглов
Артем
6/2
Кевлич
Алексей
/
Красюк
Александр
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Круглов
Артем
8/2
Варес
Олексій
/
Малега
Володимир
Група
30.09.2017
   
SMASH Doubles Autumn SUPER CUP
г.Ірпінь, Адмірал
Попко
Віктор
/
Сметанін
Рудольф
7/6
(4)
Цаль
Віталій
/
Євтушенко
Федір
Фінал за 5 місце
Попко
Віктор
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Шекера
Сергій
/
Ресницкий
Илья
1/2 за 5 місце
Попко
Віктор
/
Сметанін
Рудольф
6/7
(2)
Белоусов
Артем
/
Бранець
Юрій
1/4 Фіналу
Попко
Віктор
/
Сметанін
Рудольф
7/5
Біленький
Роман
/
Полищук
Игорь
1/8 Фіналу
Попко
Віктор
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Томас
Павел
/
Поднебенный
Евгений
Група
Попко
Віктор
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Голод
Олег
/
Филима
Денис
Група
23.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Варес
Олексій
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Малега
Володимир
/
Круглов
Артем
1/4 Фіналу
Варес
Олексій
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
Група
Варес
Олексій
/
Сметанін
Рудольф
7/6
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
Група
16.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
5/7
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/2 Фіналу
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Біленький
Роман
/
Дружченко
Игорь
1/4 Фіналу
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
7/5
Круглов
Артем
/
Малега
Володимир
Група
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Рудавский
Сергей
/
Стасюк
Володимир
Група
09.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Сметанін
Рудольф
/
Горін
Андрій
3/6
Малега
Володимир
/
Круглов
Артем
Фінал
Сметанін
Рудольф
/
Горін
Андрій
6/3
Дружченко
Игорь
/
Біленький
Роман
1/2 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Горін
Андрій
6/3
Зыков
Валентин
/
Пузанов
Денис
Група
Сметанін
Рудольф
/
Горін
Андрій
6/4
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
Група
Сметанін
Рудольф
/
Горін
Андрій
6/2
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
Група
26.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Сметанін
Рудольф
/
Суровцев
Сергій
7/6
(5)
Круглов
Артем
/
Малега
Володимир
3а 3 місце
Сметанін
Рудольф
/
Суровцев
Сергій
3/6
Ключник
Вадим
/
Ярошенко
Сергій
1/2 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Суровцев
Сергій
6/2
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Суровцев
Сергій
6/4
Круглов
Артем
/
Малега
Володимир
Група
Сметанін
Рудольф
/
Суровцев
Сергій
6/4
Варес
Олексій
/
Петряєв
Денис
Група
19.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Сметанін
Рудольф
/
Грасевич
Ігор
1/6
Палько
Александр
/
Малега
Володимир
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Грасевич
Ігор
2/6
Попко
Віктор
/
Щербина
Едуард
Група
Сметанін
Рудольф
/
Грасевич
Ігор
6/3
Коваленко
Дарина
/
Коваленко
Алексей
Група
12.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Смелянский
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
1/6
Зукин
Евгений
/
Козимир
Константин
1/4 Фіналу
Смелянский
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Грасевич
Ігор
/
Малега
Володимир
Група
Смелянский
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Островский
Дмитрий
/
Бахрушин
Андрій
Група
22.07.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Гусак
Владимир
/
Ярошенко
Сергій
Фінал
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Цой
Леонид
/
Петряєв
Денис
1/2 Фіналу
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Ареф'єв
Сергій
/
Литовченко
Анастасия
Група
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
6/0
Пентий
Дмитрий
/
Маснюк
Виктор
Група
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Гусак
Владимир
/
Ярошенко
Сергій
Група
15.07.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Сметанін
Рудольф
/
Попель
Валерій
6/4
Попов
Олексій
/
Дружченко
Игорь
Фінал
Сметанін
Рудольф
/
Попель
Валерій
6/1
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/2 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Попель
Валерій
6/4
Горох
Александр
/
Грибанов
Николай
Група
Сметанін
Рудольф
/
Попель
Валерій
6/4
Красюк
Александр
/
Скрипник
Роман
Група
Сметанін
Рудольф
/
Попель
Валерій
6/7
(6)
Попов
Олексій
/
Дружченко
Игорь
Група
08.07.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Сметанін
Рудольф
/
Демин
Алексей
5/7
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
Фінал за 5 місце
Сметанін
Рудольф
/
Демин
Алексей
+/-
Воронин
Дмитрий
/
Бондаренко
Виталий
1/2 за 5 місце
Сметанін
Рудольф
/
Демин
Алексей
5/7
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Демин
Алексей
6/0
Мыцак
Александр
/
Малега
Володимир
1/8 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Демин
Алексей
6/4
Горох
Александр
/
Грибанов
Николай
Група
Сметанін
Рудольф
/
Демин
Алексей
6/0
Пентий
Дмитрий
/
Маснюк
Виктор
Група
01.07.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Сметанін
Рудольф
/
Попель
Валерій
5/7
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
Фінал
Сметанін
Рудольф
/
Попель
Валерій
6/3
Дружченко
Игорь
/
Попов
Олексій
1/2 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Попель
Валерій
6/3
Костанецький
Кирило
/
Костанецька
Ірина
Група
Сметанін
Рудольф
/
Попель
Валерій
5/7
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
Група
Сметанін
Рудольф
/
Попель
Валерій
7/6
Неманіхін
Віктор
/
Онуфрійчук
Ігор
Група
24.06.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
2/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
3а 3 місце
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
5/7
Акимов
Вадим
/
Хачатурян
Артем
1/2 Фіналу
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
1/4 Фіналу
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
7/5
Поднебенный
Евгений
/
Решетняк
Михаил
Група
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
6/7
(5)
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
Група
17.06.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Цой
Леонид
/
Сметанін
Рудольф
2/6
Акимов
Вадим
/
Хачатурян
Артем
1/4 Фіналу
Цой
Леонид
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Онуфрійчук
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
Група
Цой
Леонид
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Пентий
Дмитрий
/
Островский
Дмитрий
Група
10.06.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Примак
Константин
/
Ярошенко
Сергій
3а 3 місце
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 Фіналу
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
7/5
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
1/4 Фіналу
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Гоголадзе
Александр
/
Островский
Дмитрий
Група
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Васильев
Никита
/
Кругліков
Артур
Група
03.06.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
Фінал
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Ярошенко
Сергій
/
Примак
Константин
1/2 Фіналу
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Бахрушин
Андрій
/
Попель
Валерій
1/4 Фіналу
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
7/5
Біленький
Роман
/
Скрипник
Роман
1/8 Фіналу
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
6/0
Хачатурян
Шушаник
/
Новиков
Арам
Група
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Круглов
Артем
/
Морозов
Максим
Група
20.05.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Сметанін
Рудольф
/
Грибанов
Николай
2/6
Бахрушин
Андрій
/
Попель
Валерій
3а 3 місце
Сметанін
Рудольф
/
Грибанов
Николай
2/6
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
1/2 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Грибанов
Николай
6/2
Вісіконенко
Віталій
/
Лалєтін
Деніс
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Грибанов
Николай
1/6
Ключник
Вадим
/
Неманіхін
Віктор
Група
Сметанін
Рудольф
/
Грибанов
Николай
7/5
Костанецький
Володимир
/
Мыцак
Александр
Група
Сметанін
Рудольф
/
Грибанов
Николай
6/2
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
Група
06.05.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Сметанін
Рудольф
/
Ареф'єв
Сергій
3/6
Шпетний
Сергій
/
Кирилюк
Сергій
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Ареф'єв
Сергій
6/4
Вісіконенко
Віталій
/
Ярошенко
Сергій
Група
Сметанін
Рудольф
/
Ареф'єв
Сергій
7/6
(4)
Бахрушин
Андрій
/
Олтаржевский
Павел
Група
30.04.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Сметанін
Рудольф
6/0
Добрынский
Роман
Фінал
Сметанін
Рудольф
6/0
Литовченко
Артем
1/2 Фіналу
Сметанін
Рудольф
6/1
Круглов
Артем
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
6/2
Акимов
Вадим
Група
Сметанін
Рудольф
6/0
Островский
Дмитрий
Група
29.04.2017
   
Smash & KTK Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Сметанін
Рудольф
/
Недоколятый
Андрей
3/6
Петряєв
Денис
/
Цой
Леонид
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Недоколятый
Андрей
7/5
Попов
Олексій
/
Qayum
Rizwan
1/8 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Недоколятый
Андрей
4/8
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
Група
Сметанін
Рудольф
/
Недоколятый
Андрей
+/-
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
Група
22.04.2017
   
Итоговый Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Сметанін
Рудольф
/
Анищук
Павел
3/6
Дружченко
Игорь
/
Смелянский
Вадим
Фінал за 5 місце
Сметанін
Рудольф
/
Анищук
Павел
6/3
Петряєв
Денис
/
Вісіконенко
Віталій
1/2 за 5 місце
Сметанін
Рудольф
/
Анищук
Павел
6/4
Попов
Олексій
/
Qayum
Rizwan
Група
Сметанін
Рудольф
/
Анищук
Павел
5/7
Добрынский
Роман
/
Загороднюк
Вячеслав
Група
Сметанін
Рудольф
/
Анищук
Павел
4/6
Байдіков
Андрій
/
Мальцев
Михаил
Група
17.04.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Сметанін
Рудольф
4/6
Байдіков
Андрій
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
6/1
Курбанов
Вячеслав
Група
Сметанін
Рудольф
6/2
Поднебенный
Евгений
Група
08.04.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Мыцак
Александр
/
Сметанін
Рудольф
2/6
Шерстюк
Алексей
/
Петряєв
Денис
1/4 Фіналу
Мыцак
Александр
/
Сметанін
Рудольф
2/6
Бахрушин
Андрій
/
Томас
Павел
Група
Мыцак
Александр
/
Сметанін
Рудольф
1/6
Попов
Олексій
/
Дружченко
Игорь
Група
25.03.2017
   
Smash Doubles Cup 6
г.Київ, Корти на подолі
Сметанін
Рудольф
/
Здановский
Юрий
1/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Здановский
Юрий
3/6
Дружченко
Игорь
/
Попов
Олексій
Група
Сметанін
Рудольф
/
Здановский
Юрий
6/0
Русин
Александр
/
Цаль
Дмитро
Група
19.03.2017
   
Smash 1000 Singles Cup 11
г.Київ, Корти на подолі
Сметанін
Рудольф
6/0
Попов
Олексій
Фінал за 5 місце
Сметанін
Рудольф
4/6
Байдіков
Андрій
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
6/0
Біленький
Роман
Група
Сметанін
Рудольф
6/1
Добрынский
Роман
Група
25.02.2017
   
Smash Doubles Cup 4
г.Київ, Корти на подолі
Сметанін
Рудольф
/
Безштанько
Максим
0/6
Байдіков
Андрій
/
Мальцев
Михаил
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Безштанько
Максим
4/6
Загороднюк
Вячеслав
/
Гоголадзе
Александр
Група
Сметанін
Рудольф
/
Безштанько
Максим
6/4
Коваленко
Алексей
/
Коваленко
Дарина
Група
Сметанін
Рудольф
/
Безштанько
Максим
6/2
Федорченко
Михайло
/
Дружченко
Игорь
Група