×
Intennis
·
SMASH
Шерстюк Алексей
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2016
2017
2018
2019
2020
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
Срібло
(4)
Бронза
(3)
Прізвище, ім'я
Шерстюк
Алексей
Ігрова рука, бекхенд
Правша, дворучний
Рівень гри
Аматор
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
140
Виграші
69 (49%)
Поразки
71 (51%)
Срібло
(4)
Золото
(0)
Бронза
(3)
Статистика
15.03.2020
   
SMASH & КТК #11 ONLY AM MONEY+
г.Київ, Olympic Village
Круглов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/7
(6)
Шамраєв
Сергій
/
Дьяченко
Антон
1/2 за 5 місце
Круглов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Майборода
Сергей
/
Горін
Андрій
1/4 Фіналу
Круглов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Смелянский
Вадим
/
Курбанов
Вячеслав
1/8 Фіналу
Круглов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
Група
Круглов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/0
Погребной
Олександр
/
Назаренко
Владимир
Група
25.01.2020
   
SMASH MEDIUM
г.Київ, Olympic Village
Колесников
Евгений
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Акимов
Вадим
/
Репа
Владимир
Група
Колесников
Евгений
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Жмудский
Руслан
/
Кирилова
Анастасия
Група
19.01.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES AM
г.Київ, Olympic Village
Шерстюк
Алексей
/
Сивохін
Сергій
4/6
Горін
Андрій
/
Борзило
Ігор
3а 3 місце
Шерстюк
Алексей
/
Сивохін
Сергій
2/6
Невесенко
Константин
/
Акимов
Вадим
1/2 Фіналу
Шерстюк
Алексей
/
Сивохін
Сергій
7/6
(5)
Грибанов
Николай
/
Цаль
Віталій
1/4 Фіналу
Шерстюк
Алексей
/
Сивохін
Сергій
6/3
Горін
Андрій
/
Борзило
Ігор
Група
Шерстюк
Алексей
/
Сивохін
Сергій
6/1
Сереченко
Алексей
/
Погребной
Олександр
Група
12.01.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #2
г.Київ, Olympic Village
Акимов
Вадим
/
Шерстюк
Алексей
5/7
Попов
Олексій
/
Костанецький
Володимир
1/2 за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Байдіков
Андрій
/
Ареф'єв
Сергій
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Ляхович
Андрій
/
Лазуренко
Денис
Група
Акимов
Вадим
/
Шерстюк
Алексей
7/6
(5)
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
Група
05.01.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #1
г.Київ, Olympic Village
Акимов
Вадим
/
Шерстюк
Алексей
6/7
(5)
Грига
Іван
/
Петряєв
Денис
Група
Акимов
Вадим
/
Шерстюк
Алексей
6/7
(3)
Горох
Александр
/
Грибанов
Николай
Група
22.12.2019
   
SMASH & КТК AM DOUBLES CUP
г.Київ, Olympic Village
Каменєв
Андрій
/
Шерстюк
Алексей
6/7
(8)
Погуляй
Владимир
/
Ицков
Владимир
1/2 за 9 місце
Каменєв
Андрій
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Майборода
Сергей
/
Хачатурян
Артем
1/8 Фіналу
Каменєв
Андрій
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Невесенко
Константин
/
Денисов
Олександр
Група
Каменєв
Андрій
/
Шерстюк
Алексей
1/6
Горін
Андрій
/
Филев
Александр
Група
29.12.2018
   
Smash Doubles D3 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Акимов
Вадим
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Хоменко
Вадим
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Латанюк
Ирина
/
Шипіцин
Ігор
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
Група
01.12.2018
   
Smash Doubles D3 Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Русин
Александр
/
Сметанін
Рудольф
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Кавицкий
Михаил
/
Петряєв
Денис
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Федоткін
Євгеній
/
Згурский
Александр
Група
04.11.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Шерстюк
Алексей
7/6
Акимов
Вадим
3а 3 місце
Шерстюк
Алексей
0/6
Пузанов
Денис
1/2 Фіналу
Шерстюк
Алексей
6/2
Добрынский
Роман
Група
Шерстюк
Алексей
6/4
Здановский
Юрий
Група
28.10.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Шерстюк
Алексей
2/6
Симонов
Богдан
3а 3 місце
Шерстюк
Алексей
1/6
Нікітенко
Ігор
1/2 Фіналу
Шерстюк
Алексей
6/1
Верченко
Влад
Група
Шерстюк
Алексей
1/6
Симонов
Богдан
Група
27.10.2018
   
Smash Medium M2 Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Шерстюк
Алексей
/
Шершун
Богдан
3/6
Красюк
Александр
/
Каменщикова
Юлия
Група
Шерстюк
Алексей
/
Шершун
Богдан
5/7
Акимов
Вадим
/
Латанюк
Ирина
Група
27.10.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Ляхович
Андрій
/
Симачев
Денис
Група
20.10.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Буча, Campa
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Петряєв
Денис
/
Стасюк
Володимир
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Доллар
Сидни
/
Роговой
Николай
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Добрынский
Роман
/
Круглов
Артем
Група
22.09.2018
   
Smash Medium M2 Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Шерстюк
Алексей
/
Петряева
Варвара
+/-
Гевел
Руслан
/
Пятковский
Сергей
3а 3 місце
Шерстюк
Алексей
/
Петряева
Варвара
5/7
Бовкун
Олександр
/
Виноградська
Марина
1/2 Фіналу
Шерстюк
Алексей
/
Петряева
Варвара
1/6
Латанюк
Ирина
/
Нагорняк
Александр
Група
Шерстюк
Алексей
/
Петряева
Варвара
6/3
Миколюк
Павел
/
Куколь
Олег
Група
Шерстюк
Алексей
/
Петряева
Варвара
6/1
Каюда
Сергей
/
Новиков
Виктор
Група
08.09.2018
   
Smash Medium M2 Doubles Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Поднебенный
Евгений
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Латанюк
Ирина
/
Нагорняк
Александр
3а 3 місце
Поднебенный
Евгений
/
Шерстюк
Алексей
5/7
Грибанов
Николай
/
Попов
Олексій
1/2 Фіналу
Поднебенный
Евгений
/
Шерстюк
Алексей
7/5
Свирипа
Роман
/
Taylor
Jason
Група
Поднебенный
Евгений
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Пасичный
Анатолий
/
Акимов
Вадим
Група
26.05.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Пасичный
Анатолий
/
Шерстюк
Алексей
6/1
Григорчук
Петр
/
Мелешко
Евгений
Група
Пасичный
Анатолий
/
Шерстюк
Алексей
1/6
Добрынский
Роман
/
Копач
Оксана
Група
Пасичный
Анатолий
/
Шерстюк
Алексей
6/1
Брагинец
Валерий
/
Радченко
Сергей
Група
Пасичный
Анатолий
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Бойко
Наталья
/
Колганов
Евгений
Група
12.05.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Попель
Валерій
/
Шерстюк
Алексей
5/7
Бойко
Наталья
/
Курбанов
Вячеслав
Фінал
Попель
Валерій
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Акимов
Вадим
/
Горобець
Іван(Кременчук)
1/2 Фіналу
Попель
Валерій
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Блакита
Юлия
/
Добрынский
Роман
1/4 Фіналу
Попель
Валерій
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Бойко
Наталья
/
Курбанов
Вячеслав
Група
Попель
Валерій
/
Шерстюк
Алексей
6/1
Топко
Оксана
/
Денисов
Олександр
Група
05.05.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Акимов
Вадим
/
Белоусов
Артем
1/4 Фіналу
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Базилевский
Валерий
/
Липко
Максим
Група
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/0
Марченко
Владислав
/
Олтаржевский
Павел
Група
28.04.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Круглов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
3а 3 місце
Круглов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/7
Ицков
Владимир
/
Колганов
Евгений
1/2 Фіналу
Круглов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/1
Молокова
София
/
Попов
Александр
1/4 Фіналу
Круглов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Куколь
Олег
/
Галушкевич
Сергей
Група
Круглов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Євтушенко
Федір
/
Тарселли
Витторио
Група
28.04.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Галіч
Ігор
/
Черненко
Ігор
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Базилевский
Валерий
/
Кохно
Александр
Група
21.04.2018
   
Smash Doubles TOP 8 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Кохно
Александр
/
Неманіхін
Віктор
Фінал за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
7/5
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
1/2 за 5 місце
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/7
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
Група
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
5/7
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
Група
07.04.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
-/+
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/2 за 5 місце
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Акимов
Вадим
/
Островский
Дмитрий
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/7
Костанецький
Кирило
/
Недоколятый
Андрей
Група
17.03.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Акимов
Вадим
/
Попов
Олексій
Фінал
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Ивченко
Артем
/
Пильник
Евгений
1/2 Фіналу
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
7/6
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
1/4 Фіналу
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
5/7
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Євтушенко
Федір
/
Тарселли
Витторио
Група
10.03.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
1/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/1
Гусак
Владимир
/
Черненко
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/0
Островский
Дмитрий
/
Федорцов
Богдан
Група
03.03.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Шепелев
Дмитрий
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
Фінал
Шепелев
Дмитрий
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Кудыма
Петр
/
Попко
Віктор
1/2 Фіналу
Шепелев
Дмитрий
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Акимов
Вадим
/
Корницкий
Владислав
1/4 Фіналу
Шепелев
Дмитрий
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Пасичный
Анатолий
/
Горох
Александр
Група
Шепелев
Дмитрий
/
Шерстюк
Алексей
1/6
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
Група
24.02.2018
   
SMASH Doubles Winter SUPER CUP
г.Київ, МТА АРЕНА
Сереченко
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
4/10
Грибанов
Николай
/
Сметанін
Рудольф
1/2 за 9 місце
Сереченко
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
10/5
Бурчак
Александр(мл.)
/
Заблоцкий
Андрей
1/4 за 9 місце
Сереченко
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
0/6
Ивченко
Артем
/
Редчиц
Сергей
1/8 Фіналу
Сереченко
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
6/0
Лях
Андрей
/
Сидоренко
Олег
Група
Сереченко
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Долженко
Мария
/
Кононенко
Виталий
Група
13.01.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3а 3 місце
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Гусак
Владимир
/
Ляхович
Андрій
1/2 Фіналу
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/0
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
Група
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/0
Кохно
Александр
/
Шипіцин
Ігор
Група
16.12.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Петряева
Варвара
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Тарселли
Витторио
/
Євтушенко
Федір
Група
Петряева
Варвара
/
Шерстюк
Алексей
7/5
Бовкун
Олександр
/
Виноградська
Марина
Група
18.11.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Шерстюк
Алексей
/
Кевлич
Алексей
5/7
Акимов
Вадим
/
Євтушенко
Федір
Група
Шерстюк
Алексей
/
Кевлич
Алексей
3/6
Неманіхін
Віктор
/
Пентий
Дмитрий
Група
Шерстюк
Алексей
/
Кевлич
Алексей
7/5
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
Група
04.11.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Белоусов
Артем
/
Хачатурян
Артем
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Сереченко
Алексей
/
Дружченко
Игорь
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Шипіцин
Ігор
/
Євтушенко
Федір
Група
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
7/5
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
Група
07.10.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Шерстюк
Алексей
/
Денисов
Олександр
5/7
Каменєв
Андрій
/
Дружченко
Игорь
1/4 Фіналу
Шерстюк
Алексей
/
Денисов
Олександр
6/3
Бондаренко
Виталий
/
Попко
Віктор
1/8 Фіналу
Шерстюк
Алексей
/
Денисов
Олександр
2/8
Белоусов
Артем
/
Попов
Олексій
Група
Шерстюк
Алексей
/
Денисов
Олександр
+/-
Стасюк
Володимир
/
Коновал
Инна
Група
23.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
5/7
Цой
Леонид
/
Щербина
Едуард
1/4 Фіналу
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/7
Варес
Олексій
/
Сметанін
Рудольф
Група
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
Група
08.07.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Кевлич
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/8 Фіналу
Кевлич
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
Група
Кевлич
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Цаль
Віталій
/
Цаль
Дмитро
Група
24.06.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
4/6
Прокофьев
Владимир
/
Костанецький
Кирило
Фінал за 5 місце
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
2/6
Каменєв
Андрій
/
Дружченко
Игорь
Група
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Островский
Дмитрий
/
Хоменко
Евгений
Група
08.04.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Шерстюк
Алексей
/
Петряєв
Денис
1/6
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
3а 3 місце
Шерстюк
Алексей
/
Петряєв
Денис
3/6
Попов
Олексій
/
Дружченко
Игорь
1/2 Фіналу
Шерстюк
Алексей
/
Петряєв
Денис
6/2
Мыцак
Александр
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Шерстюк
Алексей
/
Петряєв
Денис
6/4
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
Група
Шерстюк
Алексей
/
Петряєв
Денис
1/6
Белоусов
Артем
/
Хачатурян
Артем
Група
Шерстюк
Алексей
/
Петряєв
Денис
6/2
Біленький
Роман
/
Сычева
Евгения
Група
14.01.2017
   
Smash Doubles Cup 1
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
3/6
Лысенко
Сергей
/
Полищук
Игорь
Фінал
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Бахрушин
Андрій
/
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
7/6
(2)
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/2
Максимчук
Анатолий
/
Нікітенко
Ігор
Група
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Лысенко
Сергей
/
Полищук
Игорь
Група
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
6/3
Мыцак
Александр
/
Олейник
Всеволод
Група