×
Intennis
·
SMASH
Пасичный Анатолий
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2016
2017
2018
2019
2020
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(21)
Срібло
(13)
Бронза
(12)
Прізвище, ім'я
Пасичный
Анатолий
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Аматор
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
4
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
351
Виграші
272 (77%)
Поразки
79 (23%)
Срібло
(13)
Золото
(21)
Бронза
(12)
Статистика
15.03.2020
   
SMASH & КТК #11 ONLY AM MONEY+
г.Київ, Olympic Village
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
-/+
Майборода
Сергей
/
Горін
Андрій
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/7
(5)
Грибанов
Николай
/
Клименко
Сергей
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/3
Акимов
Вадим
/
Репа
Владимир
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/2
Каменєв
Андрій
/
Гусак
Владимир
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/2
Смелянский
Вадим
/
Курбанов
Вячеслав
Група
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/3
Хачатурян
Артем
/
Красюк
Александр
Група
16.02.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES #7 (AM)
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Євтушенко
Федір
/
Голод
Олег
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
2/6
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
7/5
Курбанов
Вячеслав
/
Круглов
Артем
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/4
Грибанов
Николай
/
Хачатурян
Артем
Група
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Денисов
Олександр
/
Шамраєв
Сергій
Група
19.01.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES AM
г.Київ, Olympic Village
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/3
Рубцов
Юрий
/
Цаль
Дмитро
Фінал за 9 місце
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/4
Челомбитько
Сергей
/
Кирилюк
Сергій
1/2 за 9 місце
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
4/6
Павроз
Олександр
/
Гусак
Владимир
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
1/6
Савчук
Лилия
/
Пузанов
Денис
Група
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/0
Цвигун
Роман
/
Бондаренко
Владимир
Група
22.12.2019
   
SMASH & КТК AM DOUBLES CUP
г.Київ, Olympic Village
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
-/+
Клименко
Сергей
/
Семенов
Андрій
Фінал
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/4
Грибанов
Николай
/
Акимов
Вадим
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/4
Скляр
Олег
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/3
Сивохін
Сергій
/
Смелянский
Вадим
Група
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/3
Погуляй
Владимир
/
Ицков
Владимир
Група
09.12.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
-/+
Винник
Артем
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
7/5
Анищук
Павел
Група
Пасичный
Анатолий
6/4
Маслов
Игорь
Група
25.11.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
3/6
Арнаутович
Віктор
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Маслов
Игорь
Група
Пасичный
Анатолий
6/7
Вилимец
Антон
Група
07.10.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
-/+
Щербак
Олександр
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/3
Крамаренко
Евгений
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Блохнин
Вячеслав
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Езерский
Дмитрий
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Зварич
Роман
Група
06.10.2018
   
Smash Medium M1 Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Круглов
Артем
/
Пасичный
Анатолий
6/7
Костанецька
Ірина
/
Латанюк
Ирина
3а 3 місце
Круглов
Артем
/
Пасичный
Анатолий
5/7
Гульбандян
Марат
/
Євтушенко
Федір
1/2 Фіналу
Круглов
Артем
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Сиверский
Александр
/
Удовенко
Олег
Група
Круглов
Артем
/
Пасичный
Анатолий
7/6
Костанецька
Ірина
/
Латанюк
Ирина
Група
30.09.2018
   
Smash Итоговый 600 Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Пасичный
Анатолий
6/3
Шевченко
Юрий
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/2
Стоецкий
Василий
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Шевченко
Юрий
Група
Пасичный
Анатолий
3/6
Таранов
Константин
Група
Пасичный
Анатолий
6/1
Сакута
Сергей
Група
29.09.2018
   
Smash Medium M2 Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
/
Пилипенко
Владимир
1/6
Борзило
Ігор
/
Рубцов
Юрий
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Пилипенко
Владимир
6/1
Каюда
Сергей
/
Сидоренко
Олег
Група
Пасичный
Анатолий
/
Пилипенко
Владимир
6/0
Новиков
Виктор
/
Русин
Александр
Група
23.09.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
6/4
Шевченко
Юрий
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
7/5
Сурков
Дмитрий
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Поплавский
Виталий
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/2
Осадчий
Алексей
Група
Пасичный
Анатолий
7/5
Бармашина
Алиса
Група
16.09.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
6/2
Шумаев
Евгений
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/0
Лесовик
Андрей
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/2
Голдун
Андрей
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/2
Сидоренко
Олег
Група
Пасичный
Анатолий
6/3
Миненко
Денис
Група
15.09.2018
   
Smash Medium M1 Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Ицков
Владимир
/
Пасичный
Анатолий
4/6
Ицков
Андрей
/
Іцков
Євген
Фінал
Ицков
Владимир
/
Пасичный
Анатолий
6/1
Гевел
Руслан
/
Томас
Павел
1/2 Фіналу
Ицков
Владимир
/
Пасичный
Анатолий
6/1
Акимов
Вадим
/
Антонюк
Александра
1/4 Фіналу
Ицков
Владимир
/
Пасичный
Анатолий
6/0
Костанецька
Ірина
/
Латанюк
Ирина
Група
Ицков
Владимир
/
Пасичный
Анатолий
6/0
Шестаков
Андрей
/
Шестаков
Тимофей
Група
09.09.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
6/2
Юрасов
Стас
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Чермошенцев
Виталий
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Шумаев
Евгений
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/1
Ярина
Ігор
Група
08.09.2018
   
Smash Medium M2 Doubles Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Пасичный
Анатолий
/
Акимов
Вадим
6/1
Грибанов
Николай
/
Попов
Олексій
Фінал
Пасичный
Анатолий
/
Акимов
Вадим
6/3
Латанюк
Ирина
/
Нагорняк
Александр
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Акимов
Вадим
6/3
Поднебенный
Евгений
/
Шерстюк
Алексей
Група
Пасичный
Анатолий
/
Акимов
Вадим
6/3
Свирипа
Роман
/
Taylor
Jason
Група
02.09.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
6/4
Коньков
Николай
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
2/6
Солоп
Владимир
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Сиверский
Александр
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
7/5
Торгун
Александр
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Гвоздев
Дмитрий
Група
Пасичный
Анатолий
6/1
Сверчков
Алексей
Група
01.09.2018
   
Smash Medium M1 Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Пасичный
Анатолий
/
Поднебенный
Евгений
2/6
Вісіконенко
Віталій
/
Денисов
Олександр
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Поднебенный
Евгений
6/3
Буток
Игорь
/
Каюда
Сергей
Група
Пасичный
Анатолий
/
Поднебенный
Евгений
6/4
Костанецька
Ірина
/
Латанюк
Ирина
Група
25.08.2018
   
Smash Medium M2 Doubles Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Добрынский
Роман
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Ицков
Андрей
/
Іцков
Євген
Фінал
Добрынский
Роман
/
Пасичный
Анатолий
6/4
Поднебенный
Евгений
/
Русин
Александр
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Пасичный
Анатолий
6/0
Гусак
Владимир
/
Левченко
Богдан
Група
Добрынский
Роман
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Шестаков
Андрей
/
Шестаков
Тимофей
Група
12.08.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
-/+
Томас
Павел
Фінал
Пасичный
Анатолий
7/6
Арнаутович
Віктор
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Шумаев
Евгений
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/1
Мусиенко
Сергей
Група
Пасичный
Анатолий
7/5
Томас
Павел
Група
11.08.2018
   
Smash Medium M2 Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Денисов
Олександр
/
Пасичный
Анатолий
7/5
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
Фінал
Денисов
Олександр
/
Пасичный
Анатолий
6/1
Акимов
Вадим
/
Попко
Віктор
1/2 Фіналу
Денисов
Олександр
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Гайнуллин
Сергей
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Денисов
Олександр
/
Пасичный
Анатолий
6/1
Лычак
Иван
/
Удовкин
Сергей
Група
Денисов
Олександр
/
Пасичный
Анатолий
6/1
Крымский
Павел
/
Цыганов
Алексей
Група
29.07.2018
   
Smash 600 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Пасичный
Анатолий
2/6
Байрачный
Александр
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
8/5
Калинин
Андрей
Група
22.07.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
7/5
Солоп
Владимир
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/3
Кондратенко
Виталий
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Суровцев
Сергій
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Бевз
Александр
Група
21.07.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Арнаутович
Віктор
/
Пасичный
Анатолий
5/7
Добрынский
Роман
/
Таранов
Константин
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Шестаков
Андрей
/
Шестаков
Тимофей
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Пасичный
Анатолий
2/6
Вісіконенко
Віталій
/
Денисов
Олександр
Група
Арнаутович
Віктор
/
Пасичный
Анатолий
6/1
Матвеев
Василий
/
Шепетко
Кирилл
Група
15.07.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
2/6
Коньков
Николай
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/1
Шестаков
Тимофей
Група
Пасичный
Анатолий
3/6
Насер
Михаил
Група
14.07.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Буча, Campa
Пасичный
Анатолий
/
Цыганов
Алексей
3/6
Бойко
Наталья
/
Кравчуновський
Олег
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
/
Цыганов
Алексей
2/6
Акуленко
Максим
/
Корницкий
Владислав
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Цыганов
Алексей
6/2
Лесовик
Андрей
/
Швецов
Андрей
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Цыганов
Алексей
6/1
Бабич
Елена
/
Замороко
Александр
Група
Пасичный
Анатолий
/
Цыганов
Алексей
6/4
Пентий
Дмитрий
/
Маснюк
Виктор
Група
24.06.2018
   
Smash 750 Cup
г.Буча, Campa
Пасичный
Анатолий
2/6
Гульбандян
Марат
Фінал
Пасичный
Анатолий
7/5
Кияшко
Сергей
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
7/6
Білоусов
Олександр
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/2
Гульбандян
Марат
Група
Пасичный
Анатолий
3/6
Кандаскалов
Дмитрий
Група
17.06.2018
   
Smash 600 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Пасичный
Анатолий
-/+
Радченко
Сергей
Група
Пасичный
Анатолий
-/+
Сосницкий
Богдан
Група
16.06.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
Фінал
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
7/6
Акимов
Вадим
/
Таранов
Константин
1/2 Фіналу
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Кожухина
Екатерина
/
Онуфрійчук
Ігор
1/4 Фіналу
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
6/1
Шестаков
Андрей
/
Шестаков
Тимофей
Група
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
6/0
Дмитриев
Сергей
/
Лазеба
Андрей
Група
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
6/0
Новик
Алексей
/
Третьяк
Сергей
Група
10.06.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
-/+
Стоецкий
Василий
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/3
Сакута
Сергей
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
7/5
Осадчий
Дмитрий
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
7/6
Шнуренко
Александр
Група
Пасичный
Анатолий
6/1
Баранников
Юрий
Група
09.06.2018
   
SMASH SUPER CUP II
г.Буча, Campa
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Бурчак
Александр(мл.)
/
Полищук
Игорь
1/2 за 17 місце
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
6/1
Добрынский
Роман
/
Маснюк
Виктор
1/4 за 17 місце
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
6/1
Загороднюк
Вячеслав
/
Омельяненко
Евгений
1/8 за 17 місце
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
4/6
Кирилюк
Артем
/
Круглов
Артем
1/16 Фіналу
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
3/6
Ареф'єв
Сергій
/
Попов
Олексій
Група
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Коноваленко
Дмитрий
/
Ліпінскас
Норбертас
Група
03.06.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
6/1
Ковалев
Михаил
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
5/7
Арнаутович
Віктор
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/2
Стоецкий
Василий
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Сидоренко
Олег
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Шестаков
Тимофей
Група
Пасичный
Анатолий
6/4
Грыцкив
Андрей
Група
27.05.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, Olympic Village
Пасичный
Анатолий
7/6
Шумаев
Евгений
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
4/6
Тарселли
Витторио
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Голдун
Андрей
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Пилипенко
Евгений
Група
Пасичный
Анатолий
6/3
Таранов
Сергей
Група
26.05.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Пасичный
Анатолий
/
Шерстюк
Алексей
6/4
Бойко
Наталья
/
Колганов
Евгений
Група
Пасичный
Анатолий
/
Шерстюк
Алексей
6/1
Григорчук
Петр
/
Мелешко
Евгений
Група
Пасичный
Анатолий
/
Шерстюк
Алексей
1/6
Добрынский
Роман
/
Копач
Оксана
Група
Пасичный
Анатолий
/
Шерстюк
Алексей
6/1
Брагинец
Валерий
/
Радченко
Сергей
Група
20.05.2018
   
Smash 750 Cup
г.Буча, Campa
Пасичный
Анатолий
1/6
Канцер
Андрей
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/8
Санченко
Дмитрий
Група
19.05.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Пасичный
Анатолий
/
Ковшун
Дмитрий
-/+
Липко
Максим
/
Бойко
Наталья
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
/
Ковшун
Дмитрий
-/+
Грибанов
Николай
/
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Ковшун
Дмитрий
6/4
Арнаутович
Віктор
/
Стасюк
Алена
Група
Пасичный
Анатолий
/
Ковшун
Дмитрий
2/6
Липко
Максим
/
Бойко
Наталья
Група
Пасичный
Анатолий
/
Ковшун
Дмитрий
6/2
Радченко
Сергей
/
Шичкин
Вадим
Група
13.05.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
5/7
Пилипенко
Евгений
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/7
Евтушенко
Сергей
Група
Пасичный
Анатолий
6/3
Сосницкий
Богдан
Група
29.04.2018
   
Smash 600 TOP 8 Cup
г.Київ, GOODLIFE PARK
Пасичный
Анатолий
6/3
Шевченко
Юрий
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/2
Стоецкий
Василий
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Сакута
Сергей
Група
Пасичный
Анатолий
4/6
Шевченко
Юрий
Група
Пасичный
Анатолий
6/2
Скляров
Виталий
Група
28.04.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
3/6
Круглов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
3а 3 місце
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
4/6
Пилипенко
Евгений
/
Мелюс
Виктор
1/2 Фіналу
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Коротаєв
Микола
/
Коротаев
Владимир
1/4 Фіналу
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/4
Грибанов
Николай
/
Поднебенный
Евгений
Група
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Липко
Максим
/
Сидоренко
Денис
Група
01.04.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
5/7
Шумаев
Евгений
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
+/-
Торгун
Александр
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Слюсаренко
Сергей
Група
Пасичный
Анатолий
6/0
Алалин
Тимур
Група
25.03.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
6/1
Байрачный
Александр
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
4/6
Мальчевский
Денис
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/2
Сакута
Сергей
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Осадчий
Алексей
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/1
Горобец
Вячеслав
Група
Пасичный
Анатолий
6/3
Юмашев
Юрий
Група
24.03.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Сметанін
Рудольф
/
Пасичный
Анатолий
6/7
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
3а 3 місце
Сметанін
Рудольф
/
Пасичный
Анатолий
4/6
Круглов
Артем
/
Полищук
Игорь
1/2 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Пасичный
Анатолий
6/4
Малега
Володимир
/
Удовиченко
Влад
Група
Сметанін
Рудольф
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Базилевский
Валерий
/
Кохно
Александр
Група
18.03.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
3/6
Мальчевский
Денис
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Павлышин
Александр
Група
Пасичный
Анатолий
6/1
Бевз
Александр
Група
11.03.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
-/+
Осадчий
Дмитрий
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
-/+
Шумаев
Евгений
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
7/6
Бурчак
Александр(мл.)
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Скляров
Виталий
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
-/+
Заровная
Вероника
Група
Пасичный
Анатолий
6/4
Андрощук
Виталий
Група
03.03.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
/
Горох
Александр
5/7
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
Група
Пасичный
Анатолий
/
Горох
Александр
4/6
Шепелев
Дмитрий
/
Шерстюк
Алексей
Група
25.02.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Olympic Village
Пасичный
Анатолий
7/5
Старжегородский
Артем
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/1
Сакута
Сергей
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Стоецкий
Василий
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
8/4
Торгун
Александр
Група
11.02.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
11/4
Вдовиченко
Андрей
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/3
Арнаутович
Віктор
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/0
Таранов
Константин
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
+/-
Поплавский
Валентин
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Вдовиченко
Андрей
Група
Пасичный
Анатолий
6/1
Самусь
Юрий
Група
03.02.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
/
Петряєв
Денис
2/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Фінал
Пасичный
Анатолий
/
Петряєв
Денис
6/4
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Петряєв
Денис
6/3
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
Група
Пасичный
Анатолий
/
Петряєв
Денис
6/1
Шаповал
Роман
/
Домнинский
Даниил
Група
Пасичный
Анатолий
/
Петряєв
Денис
6/2
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
28.01.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
-/+
Сакута
Сергей
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/4
Шумаев
Евгений
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/2
Винник
Артем
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/0
Скляров
Виталий
Група
Пасичный
Анатолий
6/4
Павлышин
Александр
Група
27.01.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
2/6
Васильчишин
Кирилл
/
Чигрин
Анастасия
Група
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
7/5
Кущ
Лариса
/
Неужил
Иржи
Група
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
4/6
Высочин
Павел
/
Молокова
София
Група
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
2/6
Третьяк
Сергей
/
Пятковский
Сергей
Група
14.01.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
-/+
Калениченко
Анастасия
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/2
Осадчий
Дмитрий
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/2
Стоецкий
Василий
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/2
Чермошенцев
Виталий
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/2
Винник
Артем
Група
Пасичный
Анатолий
5/7
Калениченко
Анастасия
Група
13.01.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
/
Петряєв
Денис
4/6
Кругліков
Артур
/
Неманіхін
Віктор
Фінал за 5 місце
Пасичный
Анатолий
/
Петряєв
Денис
6/4
Базилевский
Валерий
/
Онуфрійчук
Ігор
1/2 за 5 місце
Пасичный
Анатолий
/
Петряєв
Денис
2/6
Сметанін
Рудольф
/
Клименко
Сергей
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Петряєв
Денис
6/4
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
Пасичный
Анатолий
/
Петряєв
Денис
5/7
Гусак
Владимир
/
Ляхович
Андрій
Група
24.12.2017
   
Smash 600 2017 FINALS Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
6/1
Жукович
Владимир
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
6/7
Шевченко
Юрий
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Павлов
Сергей
Група
Пасичный
Анатолий
6/0
Арнаутович
Віктор
Група
Пасичный
Анатолий
6/4
Стоецкий
Василий
Група
23.12.2017
   
Smash MEDIUM 2017 FINALS Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
4/6
Бойко
Наталья
/
Новик
Алексей
Фінал
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
6/1
Русин
Александр
/
Поднебенный
Евгений
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
7/6
Пилипенко
Евгений
/
Дзюбенко
Александр
Група
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
6/1
Разсамакин
Сергей
/
Снежко
Юрий
Група
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
6/0
Кругліков
Артем
/
Кругліков
Артур
Група
17.12.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
10/5
Маслов
Игорь
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/3
Сакута
Сергей
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Смелянский
Дмитрий
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/0
Самусь
Юрий
Група
Пасичный
Анатолий
6/1
Сурков
Дмитрий
Група
16.12.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Пасичный
Анатолий
/
Шевченко
Юрий
4/6
Тарселли
Витторио
/
Євтушенко
Федір
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
/
Шевченко
Юрий
4/6
Бублій
В'ячеслав
/
Заворотный
Владимир
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Шевченко
Юрий
6/4
Андреев
Андрей
/
Бурчак
Александр(мл.)
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Шевченко
Юрий
6/1
Разсамакин
Сергей
/
Чучкалова
Евгения
Група
Пасичный
Анатолий
/
Шевченко
Юрий
7/5
Пироженко
Мария
/
Гайдук
Дмитрий
Група
10.12.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
3/6
Шевченко
Дмитрий
/
Анищук
Павел
Фінал
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
6/4
Акимов
Вадим
/
Брожик
Ярина
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
6/3
Андреев
Андрей
/
Торгун
Александр
Група
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
7/5
Шевченко
Дмитрий
/
Анищук
Павел
Група
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
+/-
Добрынский
Роман
/
Норма
Андрей
Група
10.12.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
7/6
Шевченко
Юрий
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/2
Шумаев
Евгений
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Арнаутович
Віктор
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Скляров
Виталий
Група
Пасичный
Анатолий
6/3
Байрачный
Александр
Група
03.12.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
5/7
Сиверский
Александр
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Самусь
Юрий
Група
Пасичный
Анатолий
6/4
Винник
Артем
Група
26.11.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
6/3
Павлышин
Александр
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/4
Жукович
Владимир
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/1
Осадчий
Алексей
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/1
Таорачс
Бунтарь
Група
Пасичный
Анатолий
6/4
Скляров
Виталий
Група
25.11.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Київ, Корты на Русановке
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
4/6
Акимов
Вадим
/
Каплуновский
Виталий
Фінал
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Попов
Александр
/
Уханев
Олег
Група
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
3/6
Акимов
Вадим
/
Каплуновский
Виталий
Група
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Гончаров
Алексей
/
Крамаренко
Евгений
Група
19.11.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
4/6
Павлышин
Александр
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
+/-
Шевцов
Виктор
Група
18.11.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
/
Пронякин
Геннадий
6/2
Бойко
Наталья
/
Курбанов
Вячеслав
Фінал
Пасичный
Анатолий
/
Пронякин
Геннадий
6/2
Поднебенный
Евгений
/
Русин
Александр
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Пронякин
Геннадий
6/2
Пустовойт
Ігор
/
Балицкая
Анастасия
Група
Пасичный
Анатолий
/
Пронякин
Геннадий
7/5
Сидоренко
Денис
/
Сокольникова
Римма
Група
12.11.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
6/3
Шнуренко
Александр
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/2
Стоецкий
Василий
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
7/6
Сиверский
Александр
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/2
Сидоренко
Денис
Група
Пасичный
Анатолий
6/3
Удовенко
Олег
Група
05.11.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корты на Русановке
Пасичный
Анатолий
6/3
Пасичный
Богдан
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/2
Стоецкий
Василий
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Андреев
Андрей
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/1
Каплуновский
Виталий
Група
Пасичный
Анатолий
6/2
Миненко
Денис
Група
04.11.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Русин
Александр
/
Поднебенный
Евгений
3а 3 місце
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
4/6
Денисов
Олександр
/
Виноградська
Марина
Група
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Русин
Александр
/
Поднебенный
Евгений
Група
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
3/6
Шевченко
Дмитрий
/
Анищук
Павел
Група
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Савельев
Александр
/
Сидоренко
Олег
Група
29.10.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пасичный
Анатолий
6/0
Арнаутович
Віктор
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/3
Шевченко
Юрий
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/2
Бурчак
Александр(мл.)
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
7/5
Мельник
Виктор
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Глущенко
Сергей
Група
Пасичный
Анатолий
6/1
Антипанов
Денис
Група
28.10.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Сидоренко
Олег
/
Гонтар
Сергей
Група
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
7/5
Пузанов
Денис
/
Гончаров
Алексей
Група
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Круглов
Артем
/
Павлов
Сергей
Група
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/1
Русин
Александр
/
Поднебенный
Евгений
Група
22.10.2017
   
Smash 750 Singles Cup
г.Київ, ТК "Ананас"
Пасичный
Анатолий
3/6
Рушковский
Михаил
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
7/6
Ананьев
Александр
Група
Пасичный
Анатолий
4/6
Пацеля
Александр
Група
01.10.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
6/7
(8)
Стоецкий
Василий
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
7/6
(6)
Глущенко
Сергей
Група
Пасичный
Анатолий
6/1
Чжан
Ибо
Група
24.09.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
6/4
Шевченко
Юрий
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/0
Осадчий
Дмитрий
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/0
Сакута
Сергей
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/0
Снежко
Юрий
Група
Пасичный
Анатолий
6/0
Шнуренко
Александр
Група
23.09.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
7/5
Макаров
Игорь
/
Колганов
Евгений
Фінал
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
6/3
Акимов
Вадим
/
Снежко
Юрий
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
6/2
Сидоренко
Олег
/
Бурчак
Александр(мл.)
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
6/2
Попруга
Ярослав
/
Попов
Александр
Група
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
6/3
Добрынский
Роман
/
Копач
Оксана
Група
17.09.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
6/4
Нефедов
Сергей
Фінал
Пасичный
Анатолий
7/5
Андреев
Андрей
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/1
Шумаев
Евгений
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/2
Коваленко
Катерина
Група
Пасичный
Анатолий
6/3
Чжан
Ибо
Група
16.09.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
3/6
Колганов
Евгений
/
Макаров
Игорь
Група
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
3/6
Липко
Максим
/
Русин
Александр
Група
10.09.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
-/+
Сосницкий
Андрей
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
-/+
Насер
Михаил
Група
09.09.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
6/3
Поднебенный
Евгений
/
Коновалов
Мирослав
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
3/6
Добрынский
Роман
/
Павлов
Сергей
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
6/4
Липко
Максим
/
Баранников
Юрий
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
4/6
Копач
Оксана
/
Коновал
Инна
Група
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
6/4
Поднебенный
Евгений
/
Коновалов
Мирослав
Група
03.09.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
6/1
Дидык
Александр
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
6/7
(5)
Шевченко
Юрий
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
7/5
Шумаев
Евгений
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Жукович
Владимир
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Стоецкий
Василий
Група
Пасичный
Анатолий
6/4
Бурчак
Александр(мл.)
Група
02.09.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Буча, Campa
Красюк
Александр
/
Пасичный
Анатолий
2/6
Бойко
Наталья
/
Курбанов
Вячеслав
1/4 Фіналу
Красюк
Александр
/
Пасичный
Анатолий
1/6
Зарицкий
Александр
/
Ильенко
Александр
Група
Красюк
Александр
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Павлов
Никита
/
Ярмола
Роман
Група
27.08.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
+/-
Павлов
Сергей
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
4/6
Попко
Віктор
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Євтушенко
Федір
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
4/6
Стоецкий
Василий
Група
26.08.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Буча, Campa
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
-/+
Курбанов
Вячеслав
/
Бойко
Наталья
Група
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
-/+
Загороднюк
Вячеслав
/
Мельник
Виктор
Група
20.08.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
3/6
Шевченко
Юрий
Фінал
Пасичный
Анатолий
6/2
Пробитюк
Андрей
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Осадчий
Дмитрий
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
7/5
Грыцкив
Андрей
Група
Пасичный
Анатолий
7/5
Шевченко
Юрий
Група
06.08.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Пасичный
Анатолий
3/6
Геворкян
Арам
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Чжан
Ибо
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
7/6
Сосницкий
Андрей
Група
Пасичный
Анатолий
6/3
Маслов
Игорь
Група
05.08.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/4
Недоколятый
Андрей
/
Поднебенный
Евгений
3а 3 місце
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
2/6
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
7/5
Бойко
Наталья
/
Курбанов
Вячеслав
1/4 Фіналу
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/4
Гоголадзе
Александр
/
Гульбандян
Марат
Група
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Бабич
Александр
/
Сидоренко
Олег
Група
22.07.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Курбанов
Вячеслав
/
Бойко
Наталья
Фінал
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
7/6
(4)
Гоголадзе
Александр
/
Гульбандян
Марат
1/2 Фіналу
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Акимов
Вадим
/
Вісіконенко
Віталій
1/4 Фіналу
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Каменєв
Андрій
/
Закурко
Светлана
Група
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
6/1
Маснюк
Виктор
/
Пентий
Дмитрий
Група
02.07.2017
   
Smash 750 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Пасичный
Анатолий
6/0
Дмитриев
Иван
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
1/6
Коротаев
Владимир
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/0
Красюк
Александр
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Глущенко
Евгений
Група
Пасичный
Анатолий
6/1
Резниченко
Сергей
Група
25.06.2017
   
Smash 750 Singles Cup
г.Буча, Campa
Пасичный
Анатолий
4/6
Драбик
Дмитрий
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/4
Цуканов
Дмитрий
Група
Пасичный
Анатолий
6/2
Береза
Сергей
Група
21.05.2017
   
Smash 750 Singles Cup
г.Київ, ТК "Ананас"
Пасичный
Анатолий
4/6
Шевцов
Виктор
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
6/3
Бойко
Наталья
Група
Пасичный
Анатолий
6/3
Павлов
Сергей
Група